Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

“YUNUS EMRE’Yİ YAŞAT Kİ GÜMÜŞHANE VE TÜRKİYE YAŞASIN”

“YUNUS EMRE’Yİ YAŞAT Kİ GÜMÜŞHANE VE TÜRKİYE YAŞASIN”
145 views
29 Temmuz 2022 - 12:50

Başkan Çimen, Çay TV’de canlı yayında SMA Tip 1 hastası Yunus Emre Kaçan bebeğin tedavisi için gerekli olan paranın toplanabilmesi için çağrıda bulundu.

SMA hastası Yunus Emre Kaçan yavrumuz için düzenlenen yardım gecesi siyaset, sanat ve iş dünyasını buluşturdu.

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, 27 Temmuz Çarşamba günü Çay TV’de moderatörlüğünü İbrahim Eksilmez ’in yaptığı canlı yayında Gümüşhane Kent Konseyi Başkanı Rüstem Demirağ ile beraber “Yunus Emre’yi Yaşat Ki Gümüşhane Ve Türkiye Yaşasın” sloganıyla Yunus Emre Kaçan için Gümüşhane’mizin Siyasetçileri, İş İnsanları ve Hayırseverlerinin canlı yayına katılımı ile yardım kampanyası gerçekleştirdi.

Başkan Çimen “Tüm duyarlı vatandaşlarımızın Yunus Emre’miz için desteklerini bekliyoruz. Bizler Yunus Emre Bebek’in tedavisinin bir an önce başlaması için elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. YUNUS EMRE’MİZİ VE AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ” Gümüşhane Valiliği’nden yardım kampanyası için izinlerin hızlandırılması sürecinden itibaren belediye olarak Yunus Emre’ye destek verdiklerini söyleyen Başkan Çimen “Kampanyaya destek olan, bağışlarda bulunan 7’den 77’ye herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Vatandaşlar, Yunus Emre Kaçan için başlatılan yardım kampanyasına Gümüşhane Valiliği izniyle açılan hesaplar üzerinden destek olabilecekler.

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir