Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Yazar Özgül Kömürcü Gümüşhane’de

TRT Trabzon radyosu sunucusu ve aynı zamanda çocuk kitapları yazarı Özgül Kömürcü “Dilimizin Zenginlikleri” projesi kapsamında ilimiz Şehit Tamer Aktaş Anaokulu ve Yıldız Eskicioğlu Anaokulunda masal dinletisi ve imza günü etkinliği gerçekleştirdi.

Yazar Özgül Kömürcü Gümüşhane’de
172 views
04 Ocak 2024 - 23:50

Dilimizin Zenginlikleri Projesi Etkinlikleri kapsamında “Çiftçi Mürteza” kitabının yazarı, TRT radyo programcısı ve sunucusu Özgül Kömürcü ile minik öğrenciler keyifli zaman geçirdi.

Şehit Tamer Aktaş Anaokulu ve Yıldız Eskicioğlu Anaokulunda  “Koca Nine ve Tilki” masalını yazar Özgül Kömürcü ’den dinleyen minik öğrenciler masal dinletisi sonrasında origami çalışması ile masalın kahramanlarından olan tilki yapımı gerçekleştirdi.

Her bir öğrenci tarafından alınan “Çiftçi Mürteza” adlı hikâye kitabı, kitabın yazarı Özgül KÖMÜRCÜ tarafından imzalanarak, günün anısına fotoğraf çekimi yapıldı.

Günün sonunda Şehit Tamer Aktaş Anaokulu ve Yıldız Eskicioğlu Anaokulları tarafından yazarımıza takdim edilen hediyeler sonrası, hatıra fotoğrafı çekildiler.

Etkinliğin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz’ü ziyaret eden Kömürcü Gümüşhane’de olmaktan ve gördüğü yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir