Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Vali Tanrısever’den Yeni Yıl Mesajı

Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever, yeni yıl nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Vali Tanrısever’den Yeni Yıl Mesajı
94 views
28 Aralık 2023 - 14:10

Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

”Acı ve tatlı hatıralarıyla bir yılı daha geride bırakırken, beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Öncelikle, yeni yılının Gümüşhane’mize, ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır. 2023 yılını geride bırakırken, önümüzdeki yılın iyi bir şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek zorundayız. İlimizin turizmde, sporda, sağlıkta, eğitimde, sosyal ve kültürel alanda hedeflediğimiz seviyelere ulaşılabilmiş ve daha yaşanılabilir bir şehir olması, bu şehirde yaşayan herkesin ortak katkısıyla mümkün olacaktır. Bizlere düşen; bu amaç doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize kenetlenerek ilimiz ve ülkemiz için azimle çalışmaktır. Geçmişten günümüze kadar tüm sorunları inanç ve kararlılıkla aşan aziz milletimiz, bundan sonra da tarihsel ve kültürel birikimine sahip çıkarak, tüm gücü ve güveniyle mutlu yarınlara ulaşacaktır.

Bu duygularla, 2024 yılının, ülkemize ve tüm Gümüşhaneli hemşerilerimize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, yeni yılınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileklerim.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir