Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Vali Alper Tanrısever’den Ramazan Bayramı mesajı

Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Alper Tanrısever’den Ramazan Bayramı mesajı
145 views
10 Nisan 2024 - 11:41

Vali Tanrısever, Ramazan Bayramı dolayısılya yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

”Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha geride bırakarak bayrama kavuşuyoruz. Sevgi, saygı, dostluk, kardeşlik ve barış duygularımızın yüceldiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu bayramlar, yardımlaşma ve dayanışma duygularının ön plana çıktığı müstesna günlerdir.

Türk milleti iyi günde, kötü günde birlik olabilme, kenetlenebilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır ayakta kalmayı başarmıştır. Bu nedenle bayramları cennet vatanımız için şehit düşmüş ecdadımızın aziz hatırasına yakışır bir şekilde birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesi için önemli bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Yollarda kaybedilen zamanın telafisi mutlaka vardır ama kaybedilen canların, çekilen acıların telafisi yoktur. Bayram sevincini hüzne dönüştürmemek için yola çıkacak vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını önemle istirham ediyorum.

Ramazan Bayramı’nın İslam coğrafyasına huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, tüm Gümüşhaneli hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlık ve esenlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmamızı Yüce Allah’tan temenni ediyorum.”

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir