Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti

BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti. Ziyarette, Uluslararası Örgütler, Türk Dünyası, Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler ve diğer uluslararası projeler ile yatırımların ülkemizin “Yüz” yılında Türkiye Cumhuriyeti’ne getirilmesi ve çalışılması konuşuldu.

Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti
289 views
05 Ekim 2023 - 11:07

BDU Genel Başkanı Musa Karademir, Başkan Yardımcısı Güney Ferhat Batı, Başkan Vekili Nalan Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Nuri Kaynar’ın yer aldığı ziyarette, Vali Gül ile BDU’nun Türkiye’nin uluslararası alandaki tanıtımı ve yatırımların artırılması konusundaki çalışmaları ele alındı.

Ziyarette, BDU’nun uluslararası örgütler ve ülkelerle yaptığı iş birlikleri ile Türkiye’nin uluslararası alandaki görünürlüğünün artırılması ve yatırımların çekilmesi konusundaki çalışmaları hakkında bilgi verildi. Vali Gül, BDU’nun çalışmalarının Türkiye için önemli olduğunu belirterek, birlik ile işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyarette, BDU’nun Türkiye’nin uluslararası alandaki tanıtımı ve yatırımların artırılması konusundaki çalışmalarına destek veren Vali Gül’e plaket takdim edildi.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir