Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

TÜİK’ten Rektör Zeybek’e Anlamlı Ziyaret

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)Trabzon Bölge Müdürü İsmail Çapoğlu, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i makamında ziyaret etti.

TÜİK’ten Rektör Zeybek’e Anlamlı Ziyaret
50 views
23 Şubat 2024 - 14:40

TÜİK Trabzon Bölge Müdürü İsmail Çapoğlu, Rektörlük makamında gerçekleşen ziyaretin anısına Cumhuriyetin 100. yılı için özel olarak hazırlanan “100 Yılın Göstergeleri” adlı kitabı Rektör Zeybek’e hediye etti.

Nazik ziyareti ve anlamlı hediyesi için Çapoğlu’na teşekkür eden Rektör Zeybek, “100 Yılın Göstergeleri” adlı kitabın tarihe not düşen bir eser olduğunu, akademik çalışmalara da katkı sağlayacağını ifade etti.

Zeybek, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Öncelikle kıymetli ziyaretlerinden dolayı TÜİK Trabzon Bölge Müdürü İsmail Çapoğlu’na en içten teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılı için özel olarak hazırlanan ‘100 Yılın Göstergeleri’ adlı kitap, akademik dünyamıza değerli bir katkı sağlayacaktır. Tarihe not düşen bu önemli eseri bizlerle paylaşmanın ne denli kıymetli olduğunun farkındayız. Bu kitap, gelecek nesillere bırakılacak olan anılarımızı ve değerlerimizi korumamıza yardımcı olacak, aynı zamanda akademik çalışmalarımızda da büyük bir ilham kaynağı olacaktır.

Bu vesileyle de nazik ziyaretleri ve değerli hediyesi için bir kez daha kendilerine teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda da işbirliğimizi sürdürerek, ülkemizin bilgi ve veri alanındaki gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğimizi umuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir