Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Özaltun Gümüşhane’deydi

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Selim Özaltun bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Gümüşhane’ye geldi.

TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Özaltun Gümüşhane’deydi
447 views
20 Nisan 2023 - 11:08

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Selim Özaltun, bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere geldiği Gümüşhane’de ilk olarak Torul ilçesinde bulunan Seyir Cam terasını ve Cebeli köyü sınırları içinde yer alan Karaca Mağarasını gezdi.

Genel Başkan Yardımcısı gezilerin ardından Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürü Mücahit Atalay’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette İl Müdürü Atalay’a TÜGVA’nın çalışmaları hakkında bilgi veren Özaltun, eğitim alanında yapılan çalışmaların yanı sıra gençliğe yönelik faaliyetlerinde yapıldığını belirtti.

İl Müdürü Atalay,  Özaltun’a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini belirtti.

Genel Başkan Yardımcısı Özaltun’a Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne gerçekleştirmiş olduğu ziyarette, Genel Merkez Eğitim Birimi Karadeniz Sorumlusu Abdul Samet Şentürk, Gümüşhane İl Temsilcisi İsrafil Nas ve Yönetimi eşlik etti. Ziyaret, karşılıklı sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Özaltun, ziyaret sonrası Türkiye Gençlik Vakfı Gümüşhane İl Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

İftar daveti TÜGVA Gümüşhane İl Temsilcisi İsrafil Nas koordinesinde Sema Doğan yaşam alanında gerçekleşti. İftar programına TÜGVA Genel Başkan yardımcısı Selim Özatlun, Genel Merkez Eğitim Birimi Karadeniz Sorumlusu Abdul Samet Şentürk , TÜGVA İl Temsilcisi İsrafil Nas, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mücahit Atalay, İl Müftüsü Hüseyin Gün, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, ortaokul, lise, üniversiteli gençler ve aileleri ile TÜGVA gönüllüleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan iftar program, Akşam ezanın okunmasıyla oruçlar açıldı.

TÜGVA Gümüşhane İl Temsilcisi İsrafil Nas, Genel Başkan Yardımcısı Selim Özaltun ile Belediye Başkanı Ercan Çimen birer konuşma yaptılar.

Türkiye Gençlik Vakfı Gümüşhane İl Temsilcisi İsrafil Nas

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Eğitim Koordinatörü Selim Özaltun

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen

Gerçekleşen konuşmaların ardından İl Müftüsü Hüseyin Gün’ün Yemek duası ile program son buldu.

Haberin Videosu;

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir