Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Prof. Dr. Saffet Köse Gümüşhane Üniversitesi’nde konferans verdi

Gümüşhane Üniversitesi’nde Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Gümüşhane İl Müftülüğü tarafından program düzenlendi. Programa Konuşmacı olarak İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse katıldı.

Prof. Dr. Saffet Köse Gümüşhane Üniversitesi’nde konferans verdi
287 views
12 Ekim 2022 - 13:45

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Konferans salonunda düzenlenen program İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, İlahiyat Fakültesi Öğrencilerinden Berzah Atabey’ in Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti.

Programda İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kuzudişli bir konuşma yaptı.

daha sonra, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse “Peygamberimiz, Cami ve İrşat” konulu konferans verdi.

Prof. Dr. Saffet Köse ‘nin katılımcılardan gelen soruları cevaplandırdıktan sonra konferansı sonlandırdı. konferansın ardından Rektör vekili Prof. Dr. Bayram Nazır Prof. Dr. Saffet Köse’ye teşekkürlerini sunarak günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Programa Gümüşhane Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Bayram Nazır, Gümüşhane İl Müftüsü Hüseyin Gün, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kuzudişli, Öğretim üyeleri, İl Müftülüğüne bağlı din görevlileri ve öğrenciler katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir