Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Olay29.com İnternet Haber Sitemiz Yayın Hayatına Başladı

Olay29.com İnternet Haber Sitemiz Yayın Hayatına Başladı
229 views
24 Ağustos 2022 - 13:43

Gümüşhane  ilimiz ve tüm ilçelerimizin ortak sesi olacak olan www.olay29.com internet haber sitesi yayın hayatına başladı .

”Olay29.com İnternet Haber Sitemiz Bugün İtibariyle Yayın Hayatına Başladı”

Gümüşhane ilimiz ve tüm ilçelerimizin ortak sesi olacak olan www.olay29.com internet haber sitesimiz yayın hayatına başladı. Tarafsız,ilkeli ve dürüst haber Yayın anlayışı haberciliği ile özgün mizanpajı farkı ile okuyucusuyla buluşuyor.

www.olay29.com anlık haber girişleri ile; Gümüşhane ilimiz başta olmak üzere, Gümüşhane’nin tüm ilçelerinde yaşanan ve gelişen haberleri ile Türkiye’nin ve Dünya’nın gündeminin nabzını tutacak.

www.olay29.com internet sitemizin yayın ilkeleri toplumun ahlak kurallarına uygun dürüst ve ilkeli olacaktır. Doğru haberi hiç tereddüt etmeden yayınlayacak, hiçbir kurum, kuruluş ve kişilerin baskısı altında haber yapmayacaktır.

İnternet haber sitemiz www.olay29.com Bürokrasi, siyasi parti, STK’lar, dernekler ve belediyelerin haberlerine de internet haber sitemizde yer verilecektir. Ancak halkımızın istek, talep, şikayet ve görüşler öncelikli olacak ancak gerek internet haber sitemizde kulaktan duyma belgesiz, aslı astarı olmayan asparagas haberlere de asla yer vermiyoruz.

İnternet haber sitemiz www.olay29.com  adlı haber sitemizi tamamen Gümüşhane başta olmak üzere Gümüşhane’nin tüm ilçelerine yeni bir soluk getirebilmek için kurduk.

Hiçbir siyasi görüşün veya oluşumun arka bahçesi değiliz. Süreç yayın kuruluşları yalnız ve yalnız demokrasinin savunucusu olacaktır. çıktığımız bu yolda, daha ağırlıklı olarak; vatandaşın yerel ve genel iktidardan beklentilerini, isteklerini ve şikayetlerini kamuoyuna duyuracağız.

Yaptığımız ve yayınladığımız haberlerle; ilgili kurum, kuruluş ve yetkili mercileri vatandaşın beklenti içinde olduğu konularda göreve çağıracağız. Yetkili mercilerin sorun çözmedeki  hızını, fırtına etkisine çevireceğiz İnternet haber sitemiz www.olay29.com haber sitemizin  yayınının  yanı sıra haber sitemiz kapsamlı  Reklam alanları  ile fark yaratacak. İnternet Haber  Sitemizde  yayınlanması istenilen Reklam ücrete ve konuşmaya  tabidir. haftalık, aylık, 3 aylık,6 aylık ve 12 aylık tarife yapılanmaları, oluşumları ile İnternet Sitemiz Gümüşhane ilimiz başta olmak üzere ve Gümüşhane’nin  tüm ilçelerine  ve Türkiye’ye hayırlı olsun.

Olay29.com

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir