Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

MİLETVEKİLİ KÖSE VE BAŞKAN ÇİMEN, İSTANBUL’DA YAPILAN GÜMÜŞHANE KURTULUŞ ETKİNLİĞİNE KATILDILAR

Gümüşhane’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 106. Yıldönümü nedeniyle Gümüşhane’de yapılan resmi kutlama programlarından sonra Bursa ve İstanbul’da da kurtuluş kutlama programları yapıldı.

MİLETVEKİLİ KÖSE VE BAŞKAN ÇİMEN, İSTANBUL’DA YAPILAN GÜMÜŞHANE KURTULUŞ ETKİNLİĞİNE KATILDILAR
200 views
20 Şubat 2024 - 13:30

İstanbul GÜDEF organizasyonunda 17 Şubat 2024 Cumartesi günü Bağcılar Göztepe Kapalı Spor Salonu’nda yapılan kutlama programına MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Aksu, Gümüşhane Milletvekili Av. Celalettin Köse, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kalkan, İstanbul GÜDEF Genel Başkanı Bayram Demir, İstanbul ve Gümüşhane’den ilçe belediye başkanları ve il, ilçe köy dernekleri yöneticileri ve çok sayıda Gümüşhaneli vatandaş katıldı.

İstanbul GÜDEF’in organize ettiği kurtuluş programını değerlendiren Başkan Çimen şunları belitti:

“Gümüşhanemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 106. Yıl dönümü nedeniyle İstanbul GÜDEF organizasyonunda yapılan etkinliğe Milletvekilimiz Sayın Av. Celalettin Köse ile birlikte katıldık. Ben öncelikle bu etkinliği düzenleyen İstanbul GÜDEF Genel Başkanı Bayram Demir Bey ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Gümüşhane’yi İstanbul’da yaşamak güzel bir duygu. Gümüşhaneli hemşerilerimle bir kez daha gurur duydum. Gümüşhane’ye olan aidiyetlerini ve sevgilerini her vesile ile ortaya koyuyorlar. Gümüşhanemize sahip çıkıp Gümüşhane kültürünü mega kentte korumak kadar güzel bir şey olamaz. Bu vesile ile ben tekrar GÜDEF Başkanımız Sayın Bayram Demir başta olmak üzere İstanbul’daki Gümüşhaneli hemşerilerimizin tümüne saygı ve selamlarımı sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir