Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Miletvekili Köse Ve Başkan Çimen Gümüşhane Memur-Sen’i Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekili Av. Celalettin Köse, Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, Gümüşhane Memur Sen Şubesi’ni ziyaret ettiler.

Miletvekili Köse Ve Başkan Çimen Gümüşhane Memur-Sen’i Ziyaret Etti
168 views
06 Şubat 2024 - 17:30

Gümüşhane Memur-Sen Ofisi’nde gerçekleşen ziyarete AK Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel de katıldı.

Milletvekili Köse ve Başkan Çimen ziyarette; Memur – Sen Gümüşhane İl Başkanı Ergin Aslan, Yönetim kurulu ve Memur- Sen üyeleri ile hasbihal edilip Gümüşhane üzerine görüş alış verişi yaptılar.

Ziyarette bir konuşma yapan Milletvekili Av. Celalettin Köse; Gümüşhane Memur – Sen ailesine çalışmalarında ve ülke sorunlarına sahip çıkmalarındaki duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Ercan Çimen de yaptığı konuşmada Gümüşhane’de güzel işler yapmalarından dolayı Gümüşhane Memur –Sen ailesini tebrik ettiğini belirtti.

Memur – Sen Gümüşhane İl Temsilcisi Ergin Aslan’da yaptığı konuşmada Memur-Sen ailesine gösterdikleri teveccüh ve ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ifade etti.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir