Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Kürtün Halk Eğitim Merkezi’nden yılsonu sergisi

Kürtün Halk Eğitimi Merkezi tarafından 2022-2023 eğitim öğretim yılında açılan kurslar neticesinde kursiyerler tarafından hazırlanan örgü, nakış işleme, filografi tekniği ve ipek halı dokuma gibi ürünlerin yer aldığı serginin açılışı gerçekleşti.

Kürtün Halk Eğitim Merkezi’nden yılsonu sergisi
126 views
05 Haziran 2023 - 15:30

Kürtün İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda düzenlenen serginin açılışına Kürtün Kaymakamı Okan Dağlı ve Eşi, Kürtün Belediye Başkanı Enver Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, Musa Uncu, Kürtün İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ak, okul kurum müdürleri, kurs öğretmenleri, kursiyerler ve davetliler katıldı.

Ziyaretin sonunda Kaymakam Okan Dağlı, yıl boyunca kurslarda eğitim görerek güzel ürünleri çıkartan kadın kursiyerleri tebrik etti. Bu etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen usta öğreticilere, kursiyerlere ve öğrencilere de teşekkür ederek sergiden ayrıldı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Koç yıl içerisinde düzenlenen kurslar hakkında davetlilere ve protokol üyelerine bilgi verdi.
Birbirinden güzel el emeği göz nuru el işlerinin sergilendiği sergide protokol üyeleri sergiyi gezerek el emeği göz nuru ürünler hakkında bilgiler aldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir