Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

İL EKONOMİ VE SANAYİ ve TEKNOLOJİ İŞ BİRLİĞİ KURULU (SANTEK) TOPLANTISI YAPILDI

Gümüşhane İl Ekonomi ve Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu (SANTEK) Toplantıları, 15 Aralık 2022 tarihinde Valiliğimiz Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

İL EKONOMİ VE SANAYİ ve TEKNOLOJİ İŞ BİRLİĞİ KURULU (SANTEK) TOPLANTISI YAPILDI
153 views
16 Aralık 2022 - 12:53

Düzenlenen toplantıda Gümüşhane  Valisi Kamuran TAŞBİLEK’in açılış konuşması sonrası İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü İl Ekonomi sunumunu, Gümüşhane Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Akademisyeni, Prof. Dr. Hasan AYAYDIN tarafından “İlimizde Ar-Ge faaliyetlerinin ve potansiyelinin geliştirilmesi için gerekli çalışmaların belirlenmesi” sunumu, KOSGEB Müdürlüğü KOSGEB Destekleri sunumu ve Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu (SANTEK) sunumunun yapılması ile devam etti.

Toplantıya Valisi Kamuran TAŞBİLEK, Vali Yardımcısı Vekili Enis AKDAĞOĞLU, Gümüşhane Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, MÜSİAD Gümüşhane Şubesi Başkanı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Temsilcileri, Ticaret İl Müdürü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü, Tarım ve Orman İl Müdürü, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü, Gümüşhane İŞGEM Müdürü, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü, KOSGEB Müdürü, Kamu Banka Müdürleri, DOKA Gümüşhane Yatırım ve Destek Ofisi Koordinatörü, Kelkit Esnaf Sanatkarlar Odası, Kredi Kefalet Kooperatifi, Otelciler, Kahveciler, Lokantacılar Esnaf Odası Başkanları ve Temsilcileri katıldı.

 

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir