Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane’den Afrika’ya Uzanan Yardım Eli

Gümüşhane’de yetim çocuklara ve ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım faaliyetleri yürüten Yetimler Vakfı Gümüşhane Temsilciği, Afrika’da Kurban organizasyonunda Gümüşhane’yi temsil edecek.

Gümüşhane’den Afrika’ya Uzanan Yardım Eli
84 views
24 Mayıs 2024 - 8:17

Gümüşhane’de yetim çocuklara ve ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yaptığı yardım çalışmaları ile bilinen Yetimler Vakfı Gümüşhane temsilciliği 2024 Kurban Bayramı münasebetiyle, Afrika’da kurban organizasyonu düzenleyecek.

Konu hakkında bir açıklama yapan Yetimler Vakfı Gümüşhane Temsilciliği, “ İlimizde özellikle yetim ailelerimiz başta olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelerimize, düzenli bir şekilde periyotlar halinde hayırseverlerin yardımlarını ulaştırıyoruz. Bu sene de Gümüşhane Temsilcimiz Ömer Arslan, Kurban Bayramında Afrika’nın Tanzanya ülkesine gidecek. Tanzanya’da Gümüşhane’den giden kurban vekâletleri kesilecek. Bu şekilde Gümüşhane’mizin yardım elini Afrika’ya kadar uzatacağız, Afrika’da ilimizi temsil edeceğiz. Bu sene Afrika kurban vekalet bedelimi 3250 TL olarak belirledik. Afrika’da kurban kestirmek isteyen hayır sahiplerimiz, 0543 937 8848 numaralı telefondan temsilciliğimize ulaşarak, kurbanlarını bağışlayabilirler.” ifadelerini kullandı.

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir