Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane’de Ak Parti’nin Adayı Kim Olacak?

31 Mart 2024 tarihindeki yerel seçimlere hızla yaklaşılırken gözler AK Parti’nin Gümüşhane’de belediye başkan adayının kim olacağına çevrildi.

Gümüşhane’de Ak Parti’nin Adayı Kim Olacak?
919 views
21 Aralık 2023 - 18:03

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Gümüşhane’de kimi aday göstereceği kamuoyunda merak konusu oldu.

EN ÇOK ÖNE ÇIKAN İSİM ERCAN ÇİMEN

Gümüşhane siyasi gündeminin en çok konuşulan konusu, AK Parti’nin belediye başkan aday adayları. Şehirdeki siyasi kulislerde dolaşan söylentilere göre, AK Parti’de aday adayları arasında en çok öne çıkan isim, mevcut Belediye Başkanı Ercan Çimen.

Mevcut Belediye Başkanı Ercan Çimen’in iki dönem başkanlık yaptığı gerçeği elini güçlendiriyor. Bu nedenle de devam etme şansının yüksek olduğu konuşuluyor.

ERCAN ÇİMEN OLMASA NE OLUR?

İşte o zaman aday adayları arasından, Prof. Dr. Oktay Yıldız, Yüksek İnşaat Mühendisi Halil İbrahim Karahanoğlu, Eski Gümüşhanespor Kulüp Başkanı İdris Çimen, Eski İl Başkanı Yusuf Özgün’den biri aday gösterilir. Tüm gözler AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gümüşhane Belediye Başkan adayını açıklayacağı güne çevrildi. Altın Kalpli İnsanların Şehri Gümüşhane’yi yönetmeye aday kim gösterilecek, bakacağız!

 

 

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir