Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane Valisi Taşbilek’in Köy Ziyaretleri Devam Ediyor

Gümüşhane Valisi Taşbilek’in Köy Ziyaretleri Devam Ediyor
191 views
30 Ağustos 2022 - 18:12
Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek yapılan çalışmaları yerinde incelemek, sorun ve talepleri birebir görmek ve vatandaşlarla bir araya gelmek için sürdürdüğü köy ziyaretleri çerçevesinde İkisu Vadisi’nde bulunan 14 köyü ziyaret etti.
Vali Taşbilek, beraberindeki heyetle İkisu vadisinde yer alan Merkeze bağlı Mescitli, İkisu, Övündü, Demirkaynak, Dibekli, Gümüşkaya, Hasköy, Boyluca ve Karamustafa köyleriyle Torul ilçesine bağlı Bahçelik, Arılı, Kalecik, İnkılap, Günay köylerini ziyaret etti. Ziyaretler çerçevesinde muhtarlar ve köy halkıyla bir araya gelen Vali Taşbilek, vatandaşların taleplerini dinleyerek yetkililere eksikliklerin imkanlar dahilinde giderilmesi ve taleplerin değerlendirilmesi için talimat verdi.
Muhtarlardan ve vatandaşlardan köylerinde bulunan hasta, yetim, yaşlı, mağdur ve muhtaç aile ve bireyleri mutlaka kendilerine bildirmelerini isteyen Vali Taşbilek, gittiği köylerde yanına gelen, kendisini karşılayan çocuklarla sohbet edip, oyuncak hediye etti, köylerde yaşayan kadınların ilettiği taleplerin ise ivedilikle yapılmasını istedi.
timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir