Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’in yeni yıl mesajı

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, yeni yıl münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’in yeni yıl mesajı
189 views
30 Aralık 2022 - 22:39

Kamuran Taşbilek yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:

”Sevinçleriyle, hüzünleriyle, acı ve tatlı hatıralarıyla bir yılı daha geride bırakırken, beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Öncelikle yeni yılının Gümüşhane’mize, ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır. 2022 yılını geride bırakırken, önümüzdeki yılın iyi bir şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek, birlik ve beraberlik içerisinde ilimiz ve ülkemiz için çalışmak hepimizin ortak dileği ve arzusudur.

Bu duygularla, 2023 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa, Gümüşhaneli hemşerilerimize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, ilimizde görev yapan kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Gümüşhanelilerin yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir