Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane Üniversitesinde Görev Değişimi

Gümüşhane Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı, Gümüşhane Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü değişti.

Gümüşhane Üniversitesinde Görev Değişimi
139 views
07 Haziran 2024 - 14:00

Yapılan atamalarla Gümüşhane Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanlık görevine, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Selçuk Alemdağ vekâleten atandı.

Gümüşhane Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ebru Emine Şüküroğlu atandı.

Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne ise Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Doç. Dr. Meryem Topal atandı.

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü görevine de Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Doç. Dr. Serhat Dağ yeniden atanmış oldu.

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek beraberinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bayram Nazır, Prof. Dr. Ferkan Sipahi ve Prof. Dr. Günay Çakır ile Genel Sekreter Prof. Dr. Fatih Yalçın, Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Rıdvan Şahin tarafından yeni atananlara hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Yapılan ziyaretlerde Gümüşhane Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini daha öncesinde yürüten Prof. Dr. Selçuk Alemdağ müdürlük görevini Prof. Dr. Ebru Emine Şüküroğlu’na devretti. Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nde yapılan ziyarette de öncesinde dekan görevini yürüten Prof. Dr. Abdurrahman Dokuz görevini Prof. Dr. Selçuk Alemdağ’a devretti. Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Meryem Topal’ı makamında ziyaret eden Rektör Zeybek ve beraberindeki heyet burada kendilerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Son olarak Rektör Zeybek ve beraberindeki heyet yeniden Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü olarak atanan Doç. Dr. Serhat Dağ’ı makamında ziyaret ederek başarılarının devamını diledi.

Rektör Zeybek gerçekleştirdiği ziyaretlerde yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Üniversitemizin yönetim kadrolarında yapılan yeni atamalarla birlikte, kurumumuzun daha da güçlenerek ilerlemesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Mühim olan teslim aldığımız bayrağı en iyi yerlere taşımak ve bu amaç için daha sıkı çalışmaktır. Atanan arkadaşlarımız inanıyorum ki bilim ve eğitim alanında ortaya koyduğu çabalarla geleceğe ışık tutacaktır. Yaptıkları çalışmaların Üniversitemize ve topluma katkı sağlamasını diliyor, başarılarının devamını temenni ediyorum. Bu vesileyle de yeni görevlerine atanmış olan değerli yöneticilerimize görevlerinde başarılar diliyorum. Yeni görevlerinde kendilerine güveniyor, Üniversitemizin başarılı bir şekilde ilerlemesi adına ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına yürekten inanıyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir