Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Zeybek’ten Üç Aylar Mesajı

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek Mübarek üç ayların başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Zeybek’ten Üç Aylar Mesajı

Rektör Zeybek mesajında şunları söyledi:  

“Bereket, rahmet ve mağfiret ayları olan birbirinden değerli; Recep, Şaban ve Ramazan’ı içinde barındıran üç aylara kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ellerin semaya açılarak gönüllerin yüce Allah’a yöneldiği, feyiz ve bereketin en yüksek seviyeye ulaştığı bu mübarek aylarda; ülke olarak birlik ve beraberlik duyguları içinde hareket etmeli, sevgi ve saygıyı birbirimizden eksik etmemeliyiz. Çünkü içerisinde bulunduğumuz bu mübarek üç aylar; insanların kalplerini yakınlaştıran, kardeşlik duygularını arttıran ve maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan en müstesna günlerdir. Yüce yaradan bu mübarek üç ayları hayırlısıyla geçirmeyi ve Ramazan ayına da sağlıklı bir şekilde kavuşmayı nasip etsin.

Bu vesileyle başta Gümüşhaneli hemşerilerimiz ve Üniversitemiz camiası olmak üzere, tüm İslam âleminin üç aylara kavuşmasını tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum.”

Gümüşhane nöbetçi eczaneleri