Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane Üniversitesi ile Türkiye Kamu-Sen Trabzon Temsilciliği Arasında Protokol İmzalandı

Gümüşhane Üniversitesi ile Türkiye Kamu-Sen Trabzon Temsilciliği Arasında Protokol İmzalandı
215 views
27 Ağustos 2022 - 8:22
Gümüşhane Üniversitesi ile Türkiye Kamu-Sen Trabzon Temsilciliği arasında lisansüstü eğitim alanında iş birliği protokolü imzalandı.

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlük makamında imzalanan protokol çerçevesinde Trabzon ilinde bulunan Türkiye Kamu-Sen üyelerine örgün eğitimle Tezsiz Yüksek Lisans eğitimi verilmesi ve Türkiye Kamu-Sen Trabzon Temsilciliği üyelerinin Üniversitemiz bünyesinde açılacak tezsiz yüksek lisans bölümlerinden %25 indirimli faydalanmasına imkân tanındı.

Türkiye Kamu-Sen Trabzon İl Temsilcisi Coşkun Dilber, imzalanan protokol ile ilgili düşüncelerini şu cümlelerle ifade etti: “Gümüşhane Üniversitesi ve Türkiye Kamu-Sen Trabzon Temsilciği arasında imzalanan bu iş birliği protokolü üyelerimizin Gümüşhane Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Tezsiz Yüksek Lisans programlarından %25 indirimli olarak faydalanmasına imkân tanıdı. Protokolün imzalanmasında başta Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Halil İbrahim Zeybek olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyor, protokolün hem üyelerimize hem de Gümüşhane Üniversitesi’ne hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Türkiye Kamu-Sen Trabzon İl Temsilcisi Coşkun Dilber ile birlikte protokole imza atan Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek lisansüstü eğitim alanında imzalanan protokol ile ilgili olarak şu duygu ve düşüncelere yer verdi: “Kalkınma ve ilerlemenin eğitim alanındaki gelişmişlik düzeyiyle ilişkili olduğu düşüncesiyle hem ilimizde hem de bölge illerimizde lisansüstü eğitim alanında iş birliği protokollerimizin sayısını arttırmaya gayret gösteriyoruz. Trabzon Türkiye Kamu-Sen Temsilciliği ile imzaladığımız bu protokol bu yıl lisansüstü eğitim alanında iş birliği protokollerimizin 11.’si oldu. Bu duygu ve düşüncelerle ilgili protokolün imzalanmasında emeği geçen başta Türkiye Kamu-Sen Trabzon İl Temsilcisi Sayın Coşkun Dilber ve ekibi olmak üzere Lisansüstü Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, imzalanan protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir