Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane Üniversitesi Dış Paydaş Anketi Talep ve Önerilere Açıldı

Gümüşahne Üniversitesinde sürdürülen Kalite Güvence Sistemi, Eğitim-Öğretim, Araştırma-Geliştirme ve Toplumsal Katkı faaliyetlerini değerlendirmek üzere üniversite paydaşlarının memnuniyet derecesini belirlemek amacıyla düzenlenen “Gümüşhane Üniversitesi Dış Paydaş Memnuniyet Anketi” tüm Gümüşhane halkının görüş, talep ve önerilerine açıldı.

Gümüşhane Üniversitesi Dış Paydaş Anketi Talep ve Önerilere Açıldı
21 views
22 Şubat 2024 - 16:00

Gümüşahane Üniversitesinin mevcut durumunu daha iyi analiz edebilmek ve gelecekle ilgili projeksiyonların daha gerçekçi verilerle ortaya konması amacıyla ilgili komisyonlarca hazırlanmış olan anket, Gümüşhane halkının onayına sunuluyor.

Yayımlanmakta olan anket hakkında Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek şunları söyledi: “Üniversitemizin Kalite Güvence Sistemi ve Eğitim-Öğretim sürecinde paydaşları ile üniversite arasında daha etkin iş birlikleri tesis edilmesi, paydaş koordinasyonunda oluşan sorunların irdelenmesi ve taleplerin yerinde değerlendirilmesini amaçlayan dış paydaş anketi hazırlandı. Üniversitemizin ileriye dönük yapacağı planlamalar ve hazırlıkları içeren anketimize tüm halkımız aşağıda yer alan adres linkinden veya kare kod uygulamasından giriş yapılıp 15 Mart 2024 tarihine kadar doldurabilir. İdari ve akademik birimlerimizin daha etkin, verimli ve katılımcı şekilde faaliyet göstermesine rehberlik edecek olan anketimizin değerli paydaşlarımız ve tüm Gümüşhane halkımızca doldurulması bizler için büyük önem taşımaktadır. Zira buradan elde edilecek bilgiler, çalışmalarımızın şekillenmesi adına oldukça değerlidir. Üniversite-şehir bütünleşmesi bağlamında tüm paydaşların katkısıyla ortak bir değer yaratmak istediğimiz bu anket çalışmasına, Gümüşhane halkının destek vereceğini umuyor ve kendilerine şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Anketimizin Yükseköğretim camiası, Üniversitemiz, Gümüşhane şehrimiz ve bütün paydaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunuyorum.”

“Gümüşhane Üniversitesi Dış Paydaş Memnuniyet Anketi”ne aşağıdaki linkten veya QR Kod uygulamasından ulaşılabilir.

https://forms.gle/haKemGVWp59xwnqJA

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir