Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane Üniversitesi Bayburt Kamu-Sen İle Protokol İmzalandı

Gümüşhane Üniversitesinde açılan Tezsiz Yüksek Lisans programlarından faydalanmak amacıyla Türkiye Kamu- Sen Bayburt İl Temsilciliği arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Gümüşhane Üniversitesi Bayburt Kamu-Sen İle Protokol İmzalandı
197 views
05 Ocak 2023 - 16:14
İmzalanan protokol çerçevesinde Bayburt ilinde bulunan Türkiye Kamu-Sen üyeleri Gümüşhane Üniversitesi bünyesinde açılacak tezsiz yüksek lisans bölümlerinden %25 indirimli faydalanabilecek.

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i makamında ziyaret eden Türkiye Kamu-Sen Bayburt İl Temsilcisi Ahmet Çalışkan protokole imza atarak tüm üyelere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde kayıtların halen devam ettiği bilgisini paylaşan Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek imzalanan protokol hakkında şunları söyledi: “Lisansüstü Eğitim Enstitümüzde İnşaat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ve Sağlık Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Anabilim Dallarında öğrenci alımlarımız halen devam ediyor. Kurumlarımızla yaptığımız ikili anlaşmalar neticesinde programlara yoğun bir talep olduğunu da söyleyebiliriz. Üniversite olarak amacımız bu bölümlerimizden ülkemizin her bir köşesindeki vatandaşlarımızın faydalanmasıdır. Bu amaçla da Türkiye Kamu-Sen Bayburt İl Temsilcisi Sayın Ahmet Çalışkan’a hem protokolün imzalanmasında hem de nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, protokolün her iki taraf için de hayırlara vesile olması temennisinde bulunuyorum.”
timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir