Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane Belediyesi’nden Anneler Günü’nde alkışlanacak hareket

Gümüşhane Belediyesi, seçimin ardından Başkan ve Başkan Yardımcılarına gönderilen tüm tebrik çiçeklerini asıl sahipleri olan annelere ve yaşlılara dağıtarak, Anneler Günü’nde unutamayacakları bir jeste imza attı.

Gümüşhane Belediyesi’nden Anneler Günü’nde alkışlanacak hareket
68 views
15 Mayıs 2024 - 16:00

Gümüşhane Belediyesi Aile ve Yaşam Birimi, Anneler Günü’nde anlamlı bir sosyal sorumluluk çalışması gerçekleştirerek Gümüşhane Belediyesi’ne gönderilen tebrik çiçeklerinin tamamı, asıl sahipleri olan annelere ve yaşlı vatandaşlara dağıtılarak, unutamayacakları bir an yaşamaları sağlandı.

Anneler Günü’nün sadece kıymetli annelerin değil, yaşlı vatandaşların da hatırlandığı ve değer gördüğü bir gün olması gerektiğini vurgulayan Gümüşhane Belediye Başkanı Vedat Soner Başer, “Belediyemize tebrik amacıyla gönderilen çiçeklerin tamamını, şehrimizde ikamet eden yaşlılarımıza ve annelerimize dağıtarak onların yüzünde bir tebessüm oluşturmak istedik. Annelerimizin ve büyüklerimizin değerini bilmek çok önemli, onları hep hatırlayacağız ve değer vereceğiz. Gümüşhane Belediyesi olarak toplumsal duyarlılığa ve insan odaklı bu tür hizmetlere her zaman devam edeceğiz.” dedi.

Öte yandan Gümüşhaneli vatandaşlar Gümüşhane Belediyesi tarafından yapılan bu jesti takdirle karşıladı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir