Gümüşhane Anadolu Gençlik Derneği’nde Bayrak Değişimi

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Gümüşhane Şubesi’nde başkanlık değişimi yaşandı.

Gümüşhane Anadolu Gençlik Derneği’nde Bayrak Değişimi

13 yıldır AGD Gümüşhane Şube Başkanlığı görevini sürdüren Naci ŞENEL, başkanlığı Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olan Furkan USTAKURT’a devretti.

Anadolu Gençlik Derneği’nde yapılan devir teslim töreninde konuşan Naci ŞENEL; “Sevgi ve kardeşliğin teminatı olan AGD’de gençlerin manevi köklerinden kopmaması, şuur ve inançla yetişmesi için mücadele ettiklerini, bu azim ve kararlılıkla 13 yıl boyunca elinden gelen çabayı göstermeye çalıştığını” söyledi. Teşkilatlara yeni bir kan ve heyecan gelmesi için görev sahiplerinin değişmesi gerektiği inancıyla görevi Furkan USTAKURT’a devrettiğini ve USTAKURT’un bu görevi hakkıyla yapacağına inandığını belirtti.

Furkan USTAKURT ise yaptığı teşekkür konuşmasında, “Naci Hocamızın dernek başkanı olarak yıllardır gayretine, fedakarlığına şahidiz. Her yaptığı işi ihlasla ve cihat aşkıyla yapıyor. Bu yönüyle bizlere de örnek oluyor.” diyerek kendisine teşekkür etti. Ayrıca “Naci Hocamızın tecrübelerinden istifade etmek için yeni yönetimde kendisine verilen görevi kabul etmesinin dernek adına önemli bir kazanç” olduğunu vurguladı.

Gümüşhane nöbetçi eczaneleri