Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

GÜMÜP İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi

Merkezi İstanbul’da bulunan Gümüşhaneli Mühendis ve Mimarlar Platformu (GÜMÜP) yeni yönetim kurulu, ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. GÜMÜP Başkanı Yasin Kadakal’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya, GÜSİAD Başkanı Yüksel Yalçın da katıldı.

GÜMÜP İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi
161 views
06 Ocak 2024 - 20:30

Toplantıda, GÜMÜP’ün yönetimi ve işleyişi ile ilgili kararlar alındı. Başkan Yardımcısı olarak Timur Şahin, Genel Sekreter olarak Ahmet Muhammed Yılmaz, Avrupa Yakası Sorumlusu olarak Onur Enes Akhan, Anadolu Yakası Sorumlusu olarak Ferhat Tuncer ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak Refik Yılmaz görevlendirildi.

Toplantıda ayrıca, GÜMÜP’ün iyileştirilmesi ve daha aktif hale getirilmesi konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

GÜMÜP Başkanı Yasin Kadakal, toplantının ardından yaptığı açıklamada, platformun amacının Gümüşhaneli mühendis ve mimarların bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşmak, ortak projeler geliştirmek, Ülkemizin ve Gümüşhane’nin kalkınmasına katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Kadakal, “GÜMÜP, yerelden genele uzanan bir köprü ve aynı gaye ile bir araya gelen hemşehrilerimizin ortak paydada buluştukları kuruluştur. Çözüm yolları üretmek ve Ülkemize katma değer sağlamak başlıca gayemizdir. Bu düşünceler ışığında katılımcı bir anlayışı benimsemekteyiz. Nerede bir meslektaş hemşehrimiz varsa ona ulaşmayı ve birikiminden istifade etmeyi arzu etmekteyiz.” dedi.

Kadakal, ayrıca sosyal medyanın aktif kullanılarak meslektaşlarla daha sıkı bağlar kurulması ve mesleğe yeni başlayacaklara gerekli desteğin verilmesinin önemine değindi.

GÜMÜP Yönetim Kurulu Üyeleri ise şunlardır:

Yönetim Kurulu Üyeleri

1.Timur ŞAHİN

2.Ahmet Muhammed YILMAZ

3.Onur Enes AKHAN

4.Ferhat TUNCER

5.İbrahim SEVİNDİK

6.Kübra Meral TAŞDEMİR

7.Salih EKMEN

8.Semih Furkan KARAHAN

9.Aybüke ÇELİK

10.Selahattin UYAR

11.Refik YILMAZ

12.Semra Nur BAŞ

13.Numan YAZICI

14.Mehmet SELVİ

15.Muhammet Sait ÇAĞLAR

Yedek Üyeler

1.İlayda Sena ÖLMEZ

2.Hakan SOYSAL

3.Hamit ARSLAN

4.Semra YEĞİN

5.Erdem AYDIN

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir