Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Erdoğan: Biz Milletimize Efendi Olmaya Değil Hizmetkar Olmaya Geldik

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 22’inci kuruluş yıl dönümü etkinliğinde açıklamalarda bulunuyor.

Erdoğan: Biz Milletimize Efendi Olmaya Değil Hizmetkar Olmaya Geldik
257 views
24 Ağustos 2023 - 21:21

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da, ATO Congresium’da AK Parti’nin 22’inci Kuruluş Yıl Dönümü Programı’nda açıklamalarda bulunuyor.

Erdoğan, konuşmasına etkinlikte bulunan ve 85 milyon vatandaşı selamlayarak başladı. Konuşmasının devamında Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”AK Parti olarak bugün gerçekten büyük bir gurur ve heyecanı yaşıyoruz. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak şiyarı ile 22 yıl önce çıktığımız kutlu yolda bir kilometre taşını daha bugün geride bırakıyoruz.

AK Partimiz hamdolsun bu sene 22. yaşını kutluyor. Bu vesile ile bir kez daha kuruluşundan itibaren AK Parti’de görev almış, davamızı savunmuş tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından önemli başlıklar şöyle:

”AK Parti’nin başarısı için tam 22 senedir dua eden ve ter döken herkesten allah razı olsun. Partimizin çatısı altında Türkiye’ye ve türk milletine hizmet eden herkese şükranlarımı sunuyorum. Rabbime sizler gibi samimi yol arkadaşları bahşettiği için sonuna kadar hamd ediyorum.”

”AK Parti umutsuzluğun belirsizliğin ve yasakların karabasan gibi çöktüğü Türkiye’ye adeta güneş gibi doğmuştur.”

”Biz milletimize efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik.”

‘’22 yıllık siyasetimiz boyunca kalemimize ve kalibremize uygun bir ana muhalefet partisini bulamadık.‘’

”Bizimle 17 kez yarıştılar. Her defasında milletten okkalı bir tokat yediler. Milleti hafife almanın, aşağılamanın bedelini ağır ödediler.”

”AK Parti Bir Türkiye Partisidir”

”Türkiye’nin tüm renklerini, tüm zenginliklerini temsiliyetine haiz parti AK Parti’dir. AK Parti bir Türkiye partisidir. 85 milyonun tamamının partisidir. Bizim nazarımızda her insan bir cihandır. Hangi kültüre, statüye gelire sahip olsun her vatandaşımız değerlidir. Kalbi Türkiye için atan herkese kapımız da gönlümüz de sonuna kadar açıktır. ”

“Kılıçdaroğlu ve CHP’li oligarkların bu pişkinlikleri, bu arsızlıkları en fazla Gazi’nin hürmetine CHP’ye oy veren vatandaşlarımızı rahatsız etmektedir.”

”CHP’nin faşist kodları asla değişmiyor. Kılıçdaroğlu ve avanesinin Türk milletine karşı hazımsızlığı bitmiyor.”

“Gelin, milletin tercihlerine saygı duymayan bu kifayetsiz muhterisleri siyasette tutmayalım. Eski Türkiye’nin bakiyesi bu arkaik ekibi, emekliye sevk edelim.”

“Türkiye’nin, siyaset mühendisliği ürünü kurgulardan kurtulup, yerli ve milli eksende siyaset yapan bir muhalefete kavuşması, en büyük dileğimizdir.”

“Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında bu ülkeye, birinci sınıf demokrasi, birinci sınıf ekonomi ve birinci sınıf gelecek yakıştığına inanıyoruz.”

“Cumhurbaşkanlığımızın ustalık döneminde daha müreffeh, itibarlı, güçlü ve huzurlu bir Türkiye’yi inşa ederek, milletimize olan sözümüzü yerine getireceğiz.”

“Ayrım yapmadan 85 milyona saygı duyan, hesap veren, cesaretle hesap sorabileceğiniz parti ve ittifak arıyorsanız gelin AK Parti ve Cumhur İttifakına katılın.”

”Kadınlarımızın gündemi neyse Türkiye’nin gündemi de odur.”

Erdoğan’dan Yerel Seçim Mesajı

“Mayıs seçimlerinde milli irade nasıl her oyunu bozduysa, 2024 Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde de millet yine geleceğine el koyacaktır.”

Kaynak: Birlik Haber Ajansı

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir