Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Ercan Çimen’nin Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in kamu kurumu ziyaretleri devam ediyor.

Ercan Çimen’nin Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor
172 views
09 Şubat 2024 - 13:00

Gümüşhane İl Müftülüğü, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Final Okulları, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEP) ve Toplum Sağlığı Merkezi yönetici ve personelini ziyaret eden Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, kurum müdür ve yöneticileri başta olmak üzere kurumların bütün çalışanlarını tek tek ziyaret ederek hasbihal etti.

Başkan Çimen’in kurum ziyaretlerine eşi Gülsen Çimen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel de katıldı.

Kamu kurumlarını ziyareti ile ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi:

“Kurum gezilerimiz kapsamında ziyaret ettiğimiz İl Müftülüğü, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Final Okulları, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEP) ve Toplum Sağlığı Merkezi kurumlarımızın değerli yönetici ve çalışanları ile sohbet etme imkânı bulduk. Gümüşhane üzerine değerli fikirlerini de öğrenme fırsatı bulduğum kurumlarımızın çok kıymetli yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Hepsini, altın kalpli insanların şehri Gümüşhane’ye hizmet etme sevdalısı gördüm. Çok mutlu oldum. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Bu vesile ile Gümüşhaneli hemşerilerime de tekrar saygı ve selamlarını sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir