Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

DOKKAF İçin Ziyaretler Devam Ediyor

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinesinde, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) ev sahipliğinde Gümüşhane Üniversitesinin de paydaşı olduğu Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı 2024 (DOKKAF’24) için ziyaretler devam ediyor.

DOKKAF İçin Ziyaretler Devam Ediyor
127 views
01 Aralık 2023 - 16:00

8-9 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan DOKKAF’2024 kapsamında Gümüşhane Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ali Özcan, Mezunlarla İletişim Koordinatörü Doç. Dr. Ersin Diker ve Kariyer Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Merve Karaçay Türkal bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Öğrenciler ve mezunlara kariyerlerini geliştirme noktasında önemli katkılar sağlayacak olan fuara ilişkin çeşitli bilgilendirmelerin olduğu ziyaretlerde Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülü, Gümüşhane Final Okulları Kurucularından Muhammet Kaya ve Müdür Ersan Meydan ziyaret edildi. Ziyaretlerde DOKKAF’2024 fuarına ilişkin bilgilendirme ve istişarelerde bulunuldu.

Gümüşhane Üniversitesi olarak paydaşı olduklarını ve DOKKAF2024 için kısa bir süre kaldığını dile getiren Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek şunları söyledi: “Çok kapsamlı ve yoğun katılımlı olacağını ön gördüğümüz Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı’na Gümüşhane Üniversitesi olarak hazırlıklarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Gümüşhane’deki kamu kurumları ve özel sektör temsilcilerimizle fuara ilişkin bilgilendirmeleri yapmak üzere sahada olan Üniversitemiz Kariyer Merkezi ve Mezunlarla İletişim Koordinatörlüğü ekiplerimiz hız kesmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Şehir üniversite bütünleşmesinin bir örneği olan Üniversitemize halkımızın verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyor, fuarın ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir