Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

ÇİMEN CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

ÇİMEN CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ
176 views
28 Haziran 2022 - 12:59

AK Parti Seçim İşleri Başkanlığınca düzenlenen Seçim İşleri İl İstişare Toplantısı’na katılmak için Gümüşhane’ye gelen Yavuz, Başkan Çimen’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefon görüşmesi yaptı. Telefon görüşmesi sırasında Belediye Başkanı Ercan Çimen ile de görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gümüşhane’ye selamlarını iletti.

Görüşmeden mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Çimen, “Genel Başkan Yardımcımız sayın Ali İhsan Yavuz’un destekleriyle Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ile telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Görüşmemiz kısa olmasına rağmen verimli bir şekilde gerçekleşti. Seçimlerde Gümüşhane’mizin yeniden derece yapacağını kendisine aktardık. O da Gümüşhaneli kardeşlerime güveniyorum mesajı verdi. İnşallah Cumhurbaşkanımızı mahcup etmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımızı şehrimize davet ettik. Cumhurbaşkanımızdan yılsonuna kadar “Gönül Bahçemin Gümüş Goncası” olarak ifade ettiği Gümüşhane’mizi ziyaret etme sözü aldık. Heyecanla sayın Cumhurbaşkanımızı bekliyoruz” dedi.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir