Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Bursa Gümüşhaneliler Birlik ve Dayanışma Derneği’nden Rektör Zeybek’e Nezaket Ziyareti

Bursa Gümüşhaneliler Birlik ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Aslan ile beraberindeki heyet tarafından Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

Bursa Gümüşhaneliler Birlik ve Dayanışma Derneği’nden Rektör Zeybek’e Nezaket Ziyareti
167 views
08 Şubat 2024 - 18:33

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette dernek üyeleriyle birlikte Üniversitenin gelişimi hakkında karşılıklı görüş alış verişleri yapıldı.

Bursa Gümüşhaneliler Birlik ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Aslan, Gümüşhane Üniversitesi’nin gelişiminden büyük memnuniyet duyduğunu dile getirerek Rektör Zeybek ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Dernek Başkanı Aslan, Gümüşhane’mizin düşman işgalinden kurtuluşunun 106’ıncı yıl dönümü vesilesiyle 18 Şubat 2024 Pazar günü Bursa’da düzenleyecekleri etkinliğe Rektör Zeybek’i onur konuğu olarak davet etti.

Etkinliğe Onur konuğu olarak davet edilmekten büyük gurur duyduğunu ifade Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek; “Nezaket gösterip bizleri ziyarete gelen Bursa Gümüşhaneliler Birlik ve Dayanışma Derneği Başkanımız Sayın Fikret Aslan ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum. Üniversitemizin gelişimi hakkında gerçekleştirdiğimiz bu karşılıklı görüş alışverişleri, bizim için son derece kıymetlidir. Gümüşhane Üniversitesi olarak her geçen gün daha ileriye ve daha güçlüye doğru adımlar atmaktayız. Bu süreçte derneklerimizin ve sivil toplum kuruluşlarımızın destek ve teşviklerini görmek bizim için büyük bir motivasyon kaynağı olmuştur.

Bu vesileyle de ziyaretlerinden ve nazik davetlerinden dolayı Bursa Gümüşhaneliler Birlik ve Dayanışma Derneğimize teşekkür ederim. Gelecek günlerde de işbirliğimizin ve dayanışmamızın daha da güçlenerek devam edeceğine olan inancımı belirtmek isterim.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir