Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BTP lideri Hüseyin Baş: Erdoğan neyi eleştirdiyse Türkiye’ye çok daha fazlasını yaşattı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçmişte hükümetlere hangi eleştirilerde bulunduysa bugün çok daha fazlasını Türkiye’ye yaşattığını söyledi.

BTP lideri Hüseyin Baş: Erdoğan neyi eleştirdiyse Türkiye’ye çok daha fazlasını yaşattı
67 views
15 Mart 2024 - 16:17

Hüseyin Baş, sosyal medya hesabından “Büyük lokma ye, büyük laf etme… Ahir ömrünü huzur içinde geçirsin diye 84 milyon seferber olduk. Artık söz gençlerin olacak.” notuyla dikkat çekici bir video paylaştı.

“Neyi eleştirdiyse fazlasını yaşattı”

BTP lideri videoda AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik şu eleştirilerde bulunuyor;

“Etme bulma dünyası. Ne dediyse başına geldi. 1999’da depremi her platformda eleştirdi, şuanda enkazın altında kaldı. Krizleri olabildiğince eleştirdi, en büyük krizi Türkiye şuanda yaşıyor. Tüp kuyrukları dedi, O’nun zamanından insanlar patates almak için sıraya girdi. Zam gelecek diye insanlar yakıt almak için sıraya girdiler. Ne yaptıysa başına geldi!

“Bir şeyleri eleştirirken bir şeylere çözümün mü vardı, yok!”

Hep söylenir; büyük lokma ye büyük laf söyleme. Büyük lafın altında ezilirsin.

Büyük laf edeceksen olaylara ilişkin bir çözümün olacak. Sen konuştun da boş konuştun. Bir şeyleri eleştirirken bir şeylere çözümün mü vardı, yok! Türkiye’de çok şükür 20 yıl bir afet yaşanmadı sen onunla 20 yıl geldin yoksa 2003’te bu deprem olsaydı yine o enkazın altında sen de kalacaktın. Niye? Çünkü sen hiçbir şeyi dönüştürme peşinde değilsin. Beyimizin ahir ömründeki son demlerini iktidar olarak geçirmesi için 84 milyon seferber olduk. Herhalde buradaki sorumlu beyimiz değil biziz. Bu sorumluluğun gereğini önümüzdeki ilk seçimde yerine getirmek durumundayız.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir