Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Belediye Başkanı Çimen’den Ramazan ayı mesajı

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Çimen’den Ramazan ayı mesajı
93 views
10 Mart 2024 - 15:54

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Yüce Dinimiz İslam’ın en önemli beş şartından biri olan Oruç ibadetinin yapıldığı ay olan Ramazan ayına kavuşmuş bulunmaktayız. Bizi bu mübarek aya kavuşturan Rabbimize şükrediyoruz.

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olarak müjdelenen Ramazan-ı Şerif’e kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bu yıl, İslam alemi olarak Ramazan ayına maalesef  Gazze’nin çığlıkları altında giriyoruz.  Bu mübarek ayda yapacağımız dualarda Gazze’deki katliamların durması ve zalim ve katil İsrail’i cezalandırması için Alemlerin Rabbi olan Allah’a (c.c.) dua edip yalvaracağız.

Mübarek Ramazan ayının bereket ve feyzi ile Gazze ve Filistin’deki kardeşlerimize her türlü maddi ve manevi yardımı yapmanın gayreti içinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gümüşhaneli hemşerilerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, bu mübarek ayın tüm insanlığa barış, huzur ve hoşgörü getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ederim.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir