Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen’in İnönü Mahallesi Ziyareti Coşkulu Geçti

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, İnönü Mahallesi Muhtarlığını ve İnönü Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti.

Başkan Çimen’in İnönü Mahallesi Ziyareti Coşkulu Geçti
182 views
09 Şubat 2024 - 15:00

Başkan Çimen; beraberinde Eşi Gülsen Çimen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel, AK Parti il ve ilçe yöneticileri ve Belediye meclis üyelerinin de olduğu kalabalık bir ekiple İnönü mahallesi esnaf ve vatandaşlarını ziyaret edip, hasbihal etti.

İnönü Mahallesi esnafları ile ve vatandaşlarla görüştükten sonra İnönü Mahallesi Muhtarı Ali Doğan’ı da muhtarlık ofisinde ziyaret eden Başkan Çimen burada yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile AK Parti’den yeniden Gümüşhane Belediye Başkan adayı oldum. Bu dönemde de Allah’ın izni ile Türkiye’de derece yapmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu kapsamda çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bugün de Gümüşhanemizin kadim mahallelerinden İnönü Mahallesi’ni ziyaret ettik. Esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla görüştük. Muhtarımız Ali Doğan Bey’le makamında görüştük. Güleryüzleri ile bizi karşılayan İnönü mahallemizin esnaflarına, vatandaşlarımıza ve Muhtar Ali Doğan Beye teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm Gümüşhaneli hemşerilerime de saygı ve selamlarımı sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir