Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen’in 10 Nisan mesajı

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla mesaj yayınladı.

Başkan Çimen’in 10 Nisan mesajı
140 views
10 Nisan 2023 - 11:07

Başkan Çimen, Türk Polis Teşkilatı’nın 178 yıldır görev yaptığını ifade ederek, “Ülkemizin dört bir tarafında vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz gözetmeden görevlerini yapan tüm polis teşkilatımızın gününü kutluyorum” dedi.

Polis Teşkilatı’nın ülkemizin dört bir tarafında vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden görev yaptıklarını kaydeden Başkan Çimen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm vatandaşlarımızın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kanunların yerine getirilmesi gibi birçok önemli konuda görev üstlenen kurumlarımızdan olan Türk Polis Teşkilatı 178. yaşında. 10 Nisan polis teşkilatımız için haklı bir gurur günüdür. Türk Polis Teşkilatı’nın bir toplumun düzeni, dirliği, birliği için kıymetini ve önemini yaşadığımız her olumsuz olayda daha net bir şekilde görüyoruz. Vatanımızın, şanlı bayrağımızın, milli değerlerimizin korunmasında önemli ve zorlu görev üstlenen Türk Polis Teşkilatımız, tüm bu görevleri yanı sıra devletimiz ve milletimiz arasında önemli bir köprüdür. Polislerimiz devletimizin, milletimize uzanan merhamet elidir. Bu duygularla Türk Polis Teşkilatımızın çatısı altından görev alan polislerimize görevlerinde başarılar dilerken, vatanı milleti uğruna canlarını veren tüm emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyor, gazilerimize ve halen görev başında bulunan polislerimize de minnet ve saygılarımı sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir