Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen’den Ramazan Bayramı mesajı

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Başkan Çimen’den Ramazan Bayramı mesajı
239 views
20 Nisan 2023 - 9:29

Başkan Çimen, bayramların dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel zamanlar olduğunu belirtti.

Başkan Çimen, bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmanın artırması gerektiğini ifade ederek, mesajında şunları söyledi:

“Rahmetin, bereketin ve şefaatin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimseyerek yaşamalıyız. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dargınlık ve küskünlüklerimizi unutarak, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalıyız. Bu düşüncelerle Ramazan Bayramı’nızı kutluyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir