Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN’DEN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in kurum ziyaretleri devam ediyor.

BAŞKAN ÇİMEN’DEN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
69 views
28 Şubat 2024 - 10:00

Başkan Çimen; Karayolları 101. Şube Şefliği, Devlet Su İşleri 223. Şube Şefliği ve Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek yönetici ve çalışanlarla sohbet edip Gümüşhane ile ilgili görüş ve tavsiyelerini aldı.

Ziyareti ile ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi:

“Altın kalpli insanları şehri Gümüşhanemizdeki ziyaretlerimiz devam ediyor. Nasip olursa 31 Mart sonrası yeni dönemde yapacağımız yeni projeleri de ziyaretlerimizde kurum yetkilileri ve çalışanları ile istişare etme fırsatı buluyorum. Bu bağlamda; Karayolları 101. Şube Şefliği, Devlet Su İşleri 223. Şube Şefliği, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Müdürlüğü’nü ziyaret edip yönetici ve çalışanlarla sohbet ettik. Değerli fikirlerini ve tavsiyelerini aldık. Gümüşhane’nin alt yapısına imza atan bu üç kurumumuzun yönetici ve çalışanlarına özellikle teşekkür ediyorum. Güzel Gümüşhanemizin her karışına hizmet götürüyorlar. Gümüşhaneli hemşehrilerimiz bu kurumlarımızın hizmetlerinden büyük memnuniyet duyuyor. Ben her üç kurumumuzun güler yüzlü yönetici ve çalışanlarına tekrar teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.”

Başkan Çimen’in kurum ziyaretlerine AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel ve AK Parti teşkilat üyeleri de katıldı.

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir