Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen’den Adliye Ziyareti

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, kurum ziyaretleri kapsamında Gümüşhane Adliyesi’ni de ziyaret etti.

Başkan Çimen’den Adliye Ziyareti
120 views
02 Mart 2024 - 12:30

Ziyaretinde birim yönetici ve çalışanları ile hasbihal eden Başkan Çimen, ziyareti sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“31 Mart yerel seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile AK Parti’den yeniden aday olduğum Gümüşhane Belediye Başkanlığı seçimi dolayısıyla Gümüşhane’deki tüm kurum ve kuruluşları ziyaret ediyorum. Bu ziyaretlerimde değerli çakışanlarımızın önümüzdeki dönem için tavsiyelerini alıyorum. Yeni dönemde yapacağımız projelerde bu tavsiyeler bizim için çok önemli. Bu bağlamda Gümüşhane Adliyemizin değerli çalışanlarını da arkadaşlarımla ziyaret ettik. Ben hepsine güler yüzleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.”

Başkan Çimen’in Adliye ziyaretine AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, AK Parti Merkez İlçe İl Genel Meclisi 1. Sıra Adayı Av. Eşref Balki ve Avukat Burcu Altınok Dabağ da katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir