Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen, Ziyaretleri ile Rekora Koşuyor

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, ziyaretleri ile rekora koşuyor.

Başkan Çimen, Ziyaretleri ile Rekora Koşuyor
38 views
02 Mart 2024 - 13:00

Belediye Başkanlığı adaylığının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanması sonrası Gümüşhane’de ziyaretlere başlayan Başkan Çimen; ev, işyeri, kurum ve kuruluş ve vatandaş ziyaretleri kapsamında Gümüşhane’de çalınmadık kapı bırakmıyor. Her gün ziyaretlerini artırarak devam eden Başkan Çimen bazı günlerde 20’ye yakın ziyaret geçekleştiriyor.

Ziyaretleri kapsamında Vakıfbank, DenizBank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Halk Bankası Akbank ve Karayolları Denetim İstasyonu’nu da ziyaret eden Başkan Çimen, ziyaretleri ile ilgili şunları söyledi:

“Seçim döneminde yaptığımız ziyaretler bana yeni bir güç ve enerji veriyor. Tavsiyelerini almak ve yeni dönemde projeye dökmek maksatlı yaptığımız ziyaretlerimizde güler yüzlü altın kalpli hemşehrilerim bana büyük moral veriyor.  Bu bağlamda Vakıfbank, DenizBank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Halk Bankası, Akbank ve Karayolları Denetim İstasyonu’nu da ziyaret ederek kurumlarımızın yönetici ve çalışanları ile hasbihal ettik. Ben misafirperverlikleri için hepsine teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart sonrası dönemde de Gümüşhanemiz için çok önemli projeleri hayata geçireceğiz. Türkiye’nin en güvenli ve yaşanılabilir şehirlerinden biri olan Gümüşhanemiz hem Türkiye’de hem de dünyada dev bir marka olacaktır.”

Başkan Çimen’in ziyaretlerine AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş da katıldı.

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir