Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN: “YEŞİLAY, GENÇLERİMİZİN VE GELECEĞİMİZİN SİGORTASIDIR”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, Yeşilay Cemiyeti Gümüşhane Şubesi’ni ziyaret etti.

BAŞKAN ÇİMEN: “YEŞİLAY, GENÇLERİMİZİN VE GELECEĞİMİZİN SİGORTASIDIR”
39 views
04 Mart 2024 - 10:00

Başkan Çimen, geçtiğimiz Şubat ayında yapılan Yeşilay Cemiyeti Gümüşhane Şubesi’nin 4. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Selami Öktem ve yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Yeşilay’da 3 dönem başkanlık yapan Selman Erdoğdu, üç dönem kuralı dolayısıyla başkanlığa aday olmazken, Erdoğdu başkanlığı yeni seçilen eğitimci Selami Öktem’e devretmişti.

Başkan Çimen; Yeşilay Cemiyeti Gümüşhane Şubesi ziyareti sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Ülkemizin en köklü sivil kuruluşlarından biri olan Yeşilay Cemiyetimiz, değerli kardeşim Selman Erdoğdu’nun büyük gayretleri ile 9 yılda Gümüşhanemize büyük hizmetler yaptı. Özellikle gençliğimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için yapılan çalışmalar çok önemlidir.

Sigara, alkol, uyuşturucu madde, teknoloji, kumar vb. bağımlılıklarla mücadele eden ve çalışmalar yürüten Yeşilay, sağlıklı nesil, sağlıklı gelecek için ülkemizin bir sigortasıdır. Bu bağlamda ben, Selman kardeşimize ve yönetimine Gümüşhanemizde verdiği güzel hizmetler için teşekkür ediyorum.

Yeni başkanımız Selami Öktem Bey de Selman Bey gibi görev aşkı en üst seviyede olan bir kardeşimiz. Selami Hoca’nın başarılarını hem Milli Eğitim’den hem de TEMA Vakfı’ndan biliyoruz.

Bu vesile ile yeni Başkanımız Selami Öktem’i ve yönetim kurulu üyelerini tekrar tebrik ediyorum. 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası’nın da hayırlı olmasını diliyorum.”

Başkan Çimen’in Yeşilay Cemiyeti ziyaretine AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş ve Belediye meclis üyeleri de katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir