Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “Yeni Projelerimize Halkımızla Beraber Karar Vereceğiz”

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Çimen: “Yeni Projelerimize Halkımızla Beraber Karar Vereceğiz”
141 views
05 Şubat 2024 - 12:00

Başkan Çimen, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel ve AK Teşkilat üyeleri birlikte esnaf ziyaretlerine devam etti.

Şehrin muhtelif sokak ve caddelerinde ziyaret ettiği esnafların çeşitli sorunlarını ve şehre hizmet için tavsiyelerini dinleyen Başkan Çimen yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“10 Yıldır hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğum altın kalpli insanların şehri Gümüşhanemizi arkadaşlarımla gezmeye devam ediyoruz.

İnşallah 31 Mart 2024 seçimlerinde de Allah’ın izni, hemşerilerimin teveccühleri ile yeniden emaneti teslim alarak bu güzel şehre hizmetlerimize devam edeceğiz. Alt ve üst yapı çalışmalarının büyük oranda tamamlandığı Gümüşhane’de yeni beş yıllık dönemde yeni projelere hep birlikte imza atacağız. Kültürel ve sosyal projelerimiz olacak. Bunları hemşerilerimizle görüşüp konuşarak karar vereceğiz. İnşallah Gümüşhane bugüne kadar altın kalpli insanların şehri olarak anılırken bundan sonra “mutlu insanların şehri” diye de anılmaya başlanacak.

Bu vesile ile esnaflarımız başta olmak üzere bütün Gümüşhaneli hemşerilerime tekrar saygılarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir