Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN: “TOPLU TAŞIMA, ULAŞIMDA BİZİM CAN DAMARIMIZDIR”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, şehirci karayolu üzerinde toplu taşıma hizmeti veren Gümüşhane Fatih Dolmuş Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yönetici ve çalışanları ile bir araya geldi.

BAŞKAN ÇİMEN: “TOPLU TAŞIMA, ULAŞIMDA BİZİM CAN DAMARIMIZDIR”
47 views
04 Mart 2024 - 11:00

Sema Doğan Yaşam Alanı’nda yapılan ve başta toplu ulaşım hizmetleri olmak üzere, Gümüşhane ile ilgili çeşitli konular üzerinde istişare edilen toplantıdan sonra bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi:

“Şehrimizde önemli bir hizmeti üstlenen ve bu bugüne kadar başarılı bir şekilde toplu taşıma hizmetini yürüten Fatih Dolmuş Kooperatifi’nin değerli başkanı Osman Şeker kardeşimiz ve değerli yöneticileri ile bir araya geldik. Toplu ulaşım Gümüşhanemiz için can damarı özelliği taşıyor. Bağlarbaşı mahallesinden, üniversitemizden ve şehir içi ana karayolu üzerindeki her noktadan yolcu taşıyan kooperatifimize teşekkür ediyorum.

Toplu taşımanın ne kadar yorucu bir iş olduğunu biliyorum. Şoförlerimizin hizmetlerini empati yaparak yaşamak üzere geçen haftalarda halk otobüslerimizin birinde kısa süreli şoförlük yaparak bu mesleğin ne kadar zor olduğunu tekrar yaşayarak gördüm.

Bundan tam 9 yıl önce 2015 yılında Türkiye’de ilk olarak bizim yaptığımız klimalı, kapalı, akıllı duraklarla vatandaşımıza hizmetin en iyisini sunma gayretimizi zaten hem halkımız, hem de dolmuş kooperatifimiz biliyor.

Bu toplantımızda toplu taşıma hizmetleri ile ilgili olarak kooperatif yönetiminin istek ve tavsiyelerini dinledik. Biz de kendilerine vatandaşlarımızın bize intikal eden taleplerini aktardık. Daha güzel hizmetler için tavsiyelerimizi yapıp başarılar diledik. İnşallah yeni dönemde de daha kaliteli hizmet için ne yapılması gerekiyorsa hepsini yapacağız. Bu vesile ile ben tekrar Fatih Dolmuş Kooperatifi’nin değerli başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile çalışanlarına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum”

Başkan Çimen’in Fatih Dolmuş Kooperatifi yöneticileri ile yaptığı toplantıya AK Parti mevcut belediye meclis üyeleri ile yeni dönem meclis üyesi adayları da katıldı.

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir