Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “Şehrimizi Geliştirip Gönül Köprüleri Kuruyoruz”

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, “Şehrimizi geliştirip gönül köprüleri kuruyoruz” dedi.

Başkan Çimen: “Şehrimizi Geliştirip Gönül Köprüleri Kuruyoruz”
150 views
02 Şubat 2024 - 11:10

Başkan Çimen; beraberinde Eşi Gülsen Çimen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, AK Parti teşkilat üyeleri ve Belediye meclis üyeleri ile Karşıyaka Mahallesi’nde ve Fuadiye Caddesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Ziyaretleri ile ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi: 

“Çok değerli yol arkadaşlarımla Gümüşhaneli kardeşlerimizi ziyaretlere devam ediyoruz. Karşıyaka Mahallesi’ndeki ve Fuadiye Caddesi’ndeki esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Şehrimizi geliştirip gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz. Geçen hafta Ankara’da görüştüğümüz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm Gümüşhaneli kardeşlerime selamı var. Ziyaretlerimizde bu selamı vatandaşlarımıza iletiyorum. Cumhurbaşkanımızın Gümüşhane’ye özel bir ilgisi var. İnşallah 31 Mart Seçimlerinde de Türkiye derecesi yapacağız. Vatandaşlarımızın ilgisi, güler yüzü bizi memnun ediyor. Rabbim, yüreğimizden sevgiyi, aramızdan kardeşliği ve muhabbeti eksik etmesin inşallah. Bütün esnaflarımıza hayırlı bol kazançlar diliyor, tüm Gümüşhaneli kardeşlerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir