Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “Şehrimizde Görev Yapan Tüm Kamu Çalışanlarını Kutluyorum”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in kurum ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Çimen: “Şehrimizde Görev Yapan Tüm Kamu Çalışanlarını Kutluyorum”
39 views
13 Şubat 2024 - 20:52

Başkan Çimen; Gümüşhane İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Halk Eğitim Müdürlüğü, 112 Çağrı Merkezi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ek binasını ziyaret ederek yönetici ve çalışanlarla sohbet edip Gümüşhane ile ilgili görüş ve tavsiyelerini aldı.

Kamu kurumlarını ziyareti ile ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi:

“Gümüşhane Yüzyılı için gezmedik kapı, girilmedik gönül bırakmıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı, esnafımızı ziyaret edip hasbihal ettiğimiz gibi tüm kamu kurumlarımızı da gezip ziyaret ediyoruz.  Bu bağlamda; Gümüşhane İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Halk Eğitim Müdürlüğü, 112 Çağrı Merkezi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ek binasını ziyaret ederek kurumlarımızdaki yönetici ve çalışanlarla sohbet ettik. Değerli fikirlerini ve tavsiyelerini aldık. Bu ziyaretlerimde şunu gördüm ki;  Kurumlarımızın tamamında arkadaşlarımız bu ülke için, Gümüşhanemiz için fedakârca hizmet ediyorlar. Arkadaşlarımızın hizmet aşkı ve fedakârlıkları bize büyük mutluluk verdi, çalışma şevkimizi artırdı. Ben hepsine teşekkür ediyorum.”

Başkan Çimen’in kurum ziyaretlerine AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel de katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir