Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen, Sanatkârlar Odası’nı ziyaret etti

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Çimen, Sanatkârlar Odası’nı ziyaret etti
56 views
15 Şubat 2024 - 10:00

Başkan Çimen; Gümüşhane Sanatkârlar Odası’nı ziyaret ederek Başkan Erorhan Kullukçu, yönetim kurulu üyeleri ve çalışanları ile hasbihal etti.

Başkan Çimen, ziyareti ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“10 Yıldır hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğum altın kalpli insanların şehri Gümüşhanemizi arkadaşlarımla gezmeye devam ediyoruz.  İnşallah 31 Mart 2024 seçimlerinde de Allah’ın izni, hemşerilerimin teveccühleri ile yeniden emaneti teslim alarak bu güzel şehre hizmetlerimize devam edeceğiz.

Bugünkü ziyaretimizi değerli kardeşim Erorhan Kullukçu’nun başkanlığını yaptığı Sanatkârlar Odası’na yaptık. Güler yüzleri ve misafirperverlikleri için Sayın Başkan’a, yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Biz Gümüşhane için altın kalpli insanların şehri diyoruz. Bu söylemde en önemli pay esnaf ve sanatkarlarımıza aittir. Onlar bu şehrin temel taşıdırlar. Hem esnaflarımızın hem de Sanatkârlarımızın mesleklerini rahat ve huzurlu yapması için biz de Belediye olarak ne yapılması gerekiyorsa bugüne kadar yaptık, bunan sonra da inşallah yapmayan devam edeceğiz. Bu vesile ile ben bütün sanatkâr arkadaşlarıma selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Başkan Erorhan Kullukçu da yaptığı konuşmada, Sanatkarla Odası’na yaptığı nazik ziyareti dolayısıyla Başkan Çimen’e teşekkür edip, 31 Mart seçimlerinde başarı diledi.

Başkan Çimen’in ziyaretine AK Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı.

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir