Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “Otogar esnafımız Gümüşhanemizin güler yüzüdür”

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, şehir otogarı ile otogar çevresindeki esnafları ziyaret etti.

Başkan Çimen: “Otogar esnafımız Gümüşhanemizin güler yüzüdür”
44 views
15 Şubat 2024 - 8:35

Şehir otogarındaki esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Çimen otogar esnafı ile hasbihal edip Gümüşhane üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Otogar ziyareti sonrası çevredeki esnafları da ziyaret eden Başkan Çimen, esnaflarımızla da yine Gümüşhane üzerine fikir alışverişi yaptı.

Başkan Çimen, ziyaretleri sonrası yaptığı değerlendirmede şunları belirti:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile AK Parti’den yeniden Gümüşhane Belediye Başkan adayı oldum. Bu dönemde de Allah’ın izni ile Türkiye’de derece yapmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu kapsamda çalmadık kapı, tutmadık el bırakmayacağız. Bugün de otogarımızı ve çevresindeki esnaflarımızı ziyaret ettim. Otogarlar şehirlerin aynasıdır. Her ne kadar şimdilik geçici yerinde hizmet veriyorsa da Gümüşhane şehir otogarında hizmet veren esnafımıza teşekkür ediyorum. Gümüşhane’ye her gelenle ve her gidenle güler yüz ve tatlı dille muhatap oluyorlar. İnşallah modern şehir otogarını yaptığımızda esnafımız daha konforlu hizmet verecektir. Ben tekrar kendilerine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum”

Başkan Çimen’in ziyaretlerinde Eşi Gülsen Çimen, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri de yer aldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir