Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen, Müsiad’ın Yeni Başkanı Cihan Canlı’yı ve Yönetimini Ziyaret Etti

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gümüşhane Şubesi’ni ziyaret etti.

Başkan Çimen, Müsiad’ın Yeni Başkanı Cihan Canlı’yı ve Yönetimini Ziyaret Etti
123 views
08 Şubat 2024 - 18:39

MÜSİAD’ın Gümüşhane ofisinde gerçekleşen ziyarette Başkan Çimen, MÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanlığına seçilen Cihan Canlı ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarı diledi.

Başkan Çimen ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan MÜSİAD, milli ve manevi değerlere bağlılığı, ahlak ve dürüstlüğü ile öne çıkan çok önemli bir kuruluşumuzdur.

14 Temmuz 2021 yılında açılışını yaptığımız MÜSİAD Gümüşhane şubemiz, açıldığı günden bugüne Baki Kara kardeşimizin başkanlığında başarılı işlere imza atmıştır. 15 Aralık 2023 tarihinde yapılan kongre ile yeni başkanlığa seçilen yine çok sevdiğimiz ve başarılı bir iş adamı olan değerli kardeşim Cihan Canlı MÜSİAD bayrağını devralmıştır. Cihan kardeşimiz de Baki Kardeşimiz gibi inşallah çok güzel işlere ve başarılara imza atacaktır.

Kurulduğu günden bugüne Gümüşhane İş Dünyası’na yeni bir renk katan ve yeni bir soluk olan MÜSİAD Gümüşhane Şubesi ile inşallah yeni dönemde de şehrimizle ilgili güzel projelere imza atacağız. Bu vesile ile MÜSİAD Gümüşhane Şubesi’nin yeni Başkanı Cihan Canlı’yı ve yönetimini kutluyorum. Başarılar diliyorum.”

MÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Cihan Canlı da yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Ziyareti ile bizleri onurlandıran Başkanımız Ercan Bey’e teşekkür ediyorum. Güzel konuşmaları bizi hem memnun etmiştir, hem de sorumluluk yüklemiştir. İnşallah yeni dönemimiz de de MÜSİAD olarak Gümüşhane ile ilgili güzel projeleri hayata geçirmek için çalışacağız. Yine en büyük destekçimiz Ercan Başkanımız olacaktır. Ben tekrar başkanımıza şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir