Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN: “KURUMLARIMIZ SAAT GİBİ ÇALIŞIYOR”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in ziyaretleri devam ediyor.

BAŞKAN ÇİMEN: “KURUMLARIMIZ SAAT GİBİ ÇALIŞIYOR”
26 views
27 Şubat 2024 - 12:00

Başkan Çimen; İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Meteoroloji İstasyon Müdürlüğü, Rehberlik ve Araştırma Merkezi’ni  ziyaret ederek yönetici ve çalışanlarla sohbet edip Gümüşhane ile ilgili görüş ve tavsiyelerini aldı.

Kamu kurumlarını ziyareti ile ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi:

“Gümüşhane yüzyılı için gezmedik kapı, girilmedik gönül bırakmıyoruz. Yeni dönemde yapacağımız projeler için tüm vatandaşlarımızı, esnafımızı, kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret edip hasbihal ediyoruz.  Bu bağlamda;  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Meteoroloji İstasyon Müdürlüğü, Rehberlik ve Araştırma Merkezi’ni ziyaret ederek kurumlarımızdaki yönetici ve çalışanlarla sohbet ettik. Değerli fikirlerini ve tavsiyelerini aldık. Bu ziyaretlerimde şunu gördüm ki;  kurumlarımız saat gibi çalışıyor. Tüm kamu görevlilerimiz Gümüşhane’nin kalkınması için fedakârca hizmet ediyorlar. Arkadaşlarımızın hizmet aşkı ve fedakârlıkları bize büyük mutluluk verdi, çalışma şevkimizi artırdı. Ben hepsine teşekkür ediyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.”

Başkan Çimen’in kurum ziyaretlerine Eşi Gülsen Çimen, AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel de katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir