Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN: “İNŞALLAH GÜMÜŞHANE’DE 14 BELEDİYENİN TAMAMINI CUMHURBAŞKANIMIZA HEDİYE EDECEĞİZ”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in, resmi ve özel kurum ve kuruluşları ziyareti devam ediyor.

BAŞKAN ÇİMEN: “İNŞALLAH GÜMÜŞHANE’DE 14 BELEDİYENİN TAMAMINI CUMHURBAŞKANIMIZA HEDİYE EDECEĞİZ”
44 views
21 Şubat 2024 - 14:00

Başkan Çimen, Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy beldesinde faaliyet gösteren Aşkale Çimento Firması’na ait Gümüşhane Çimento Fabrikası’nı ziyaret etti.

Başkan Çimen ziyareti sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Resmi ve özel kurum ziyaretlerimiz kapsamında Arzularkabaköy beldemizde faaliyet gösteren Gümüşhane Çimento Fabrikası’nı ziyaret ederek yönetici ve çalışanlarla hasbihal ettik. Fabrika Müdürü Sayın Akay Eker Bey’den çalışmalar hakkında bilgi aldık. Fabrikamıza bol kazanç diledik. Daha sonra fabrika çalışanı arkadaşlarla görüşüp hasbihal ettik. Gümüşhane ile ilgili tavsiyelerini dinleyip not aldık. Ailelerine helal ekmek götürmek için alın teri döken işçi kardeşlerimize kolaylık diledik.

31 Mart seçimleri için uzun zamandır sahada çalışıyoruz. Gördüğüm odur ki, Gümüşhaneli hemşerilerimizin başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve AK Parti’nin Gümüşhane’nin  il, ilçe ve beldelerindeki 14 belediye başkan adayına karşı çok büyük sevgisi ve teveccühü var.

İnşallah Gümüşhane’de büyük bir sürpriz yaparak 14 belediyenin tamamında AK Parti’nin bayrağını dalgalandıracağız. AK Parti olarak Gümüşhane’de yeni bir destan yazmak üzereyiz. 14 belediyenin tamamını alarak Türkiye’de bir rekora imza atmak istiyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan adaylığımızı açıkladığı toplantıda bizi Gümüşhane’ye yeni bir başarıya imza atmak için görevlendirirken ‘Hadi Göreyim Seni…’ dedi. Bu çok önemli güveni biz boş çıkarmayıp başarı sancağımızı Cumhurbaşkanımıza onurla takdim edeceğiz inşallah.

Bu vesile ile bu gururu bize yaşatacak olan Gümüşhaneli tüm hemşerilerime teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir