Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “İl Özel İdaremiz ile gelecek dönemde de çok önemli projeler yapacağız”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in kamu kurumu ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Çimen: “İl Özel İdaremiz ile gelecek dönemde de çok önemli projeler yapacağız”
36 views
20 Şubat 2024 - 11:00

Başkan Çimen, Gümüşhane İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ni de ziyaret ederek Genel Sekreter Ekrem Akdoğan ve kurum yönetici ve çalışanları ile görüştü, hasbihal etti.

Başkan Çimen ziyareti sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Kurum gezilerimiz kapsamında İl Özel İdaresi’ni ziyaret ettik. Genel Sekreterimiz Ekrem Akdoğan ve Genel Sekreter Yardımcımız Kemalettin Demirkıran başta olmak üzere kurum çalışanlarını ziyaret edip, hasbihal ettik. İl Özel İdaresi Gümüşhane’nin en köklü kurumlarından biridir. Gümüşhane’de her köyümüzde İl Özel İdaresi çalışanlarımızın emekleri ve imzaları vardır. Ben, Gümüşhanemize yaptıkları güzel hizmetler nedeniyle bütün İl Özel İdaresi çalışanlarına teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde de inşallah Belediyemiz ile Özel İdaremizin ortak yapacağı çok önemli projeleri hayata geçireceğiz. Şimdiden bunun müjdesini de vermiş olayım. İl Özel İdaremizin gönlü güzel bütün çalışanlarına ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum”

Belediye Başkanı Ercan Çimen’in İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ni ziyaretine Eşi Gülsen Çimen, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel de katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir