Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN, “HEMŞEHRİLERİMİN İLGİSİ VE GÜLER YÜZÜ BİZİM İÇİN EN BÜYÜK ONURDUR”

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in, 31 Mart yerel seçim süreci kapsamında yaptığı ziyaret ve görüşmeler devam ediyor.

BAŞKAN ÇİMEN, “HEMŞEHRİLERİMİN İLGİSİ VE GÜLER YÜZÜ BİZİM İÇİN EN BÜYÜK ONURDUR”
69 views
01 Mart 2024 - 13:00

Gümüşhane Ziraat Odası Başkanlığı’nı ve  Mahalle Muhtarları Derneğini ziyaret eden Başkan Çimen daha sonra da Merkez Yeniyol Köylüleri ile H. Nihal Atsız Kültür Evi’nde bir araya geldi.

Başkan Çimen ziyaret ve görüşmeleri sonrasında yaptığı değerlendirmede şunları belirtti:

“10 Yıldır hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğum altın kalpli insanların şehri Gümüşhanemizi adım adım gezmeye ve hemşehrilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz.

İnşallah 31 Mart 2024 seçimlerinde de Allah’ın izni, hemşerilerimin teveccühleri ile yeniden emaneti teslim alarak bu güzel şehre hizmetlerimize devam edeceğiz. İnşallah Gümüşhane bugüne kadar altın kalpli insanların şehri olarak anılırken bundan sonra “mutlu insanların şehri” diye anılacaktır.

Bizi güler yüzleri ile karşılayan Ziraat Odası Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine, Mahalle Muhtarları Derneği Başkanımız ve yönetim kuruluna üyelerine ve H. Nihal Kültür Evimizde misafir ettiğimiz merkez Yeniyol (Meyhazer) köyümüzün çok değerli eşrafına teşekkürlerimi sunuyorum. Hemşehrilerimin ilgisi ve güler yüzü bizim için en büyük onurdur.

Bu vesile ile bütün Gümüşhaneli hemşerilerime tekrar saygılarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir